Taneční pro dospělé

Taneční kurz pro dospělé 

 

Kde:

Kulturní Dům
Dolní Benešov
Opavská 161

Začátek: připravujeme

TERMÍNY
středy přelom leden / únor

Čas:

Kurz začíná v 19:30 hodin 

Přihláška:

Přihlášku zasílejte ve formě emailu se svými jmény a kontakty na emailovou adresu lenka@ddance.cz .Do předmětu napište Taneční pro dospělé.

Cena: 

3.790,- za taneční pár / ZAČÁTEČNÍCI
V ceně je deset devadesáti minutových vyučovacích lekcí 

Lektoři:

Jakub a Lenka Dávidkovi. Každý z nich se může pyšnit několika tituly mistrů ČR, zároveň jsou zkušenými lektory tanečního sportu, jak pro amatéry tak i pro soutěžní páry tanečního sportu.

Co se naučíte:

Naučíte se tančit figury latinskoamerických a standardních tanců. Konkrétně: 
Cha-Chu - Rumbu - Jive - Salsa - Waltz - Tango - Valčík - Quickstep - Polka 

Způsob vyuky:

Zakládáme si na příjemné atmosféře a dobré pohodě na kurzu. Snažíme se vytvořit neformální prostředí se špetkou humoru tak, aby jste se na našem kurzu cítili co nejlépe a kurz si tak co nejvíce užili. Zejména pro muže jsou taneční skličující zážitek a proto třeba nevyžadujeme na lekcích typický společenský oděv. Nenutíme měnit si taneční partnery nebo se Vás nebudeme snažit vychovávat ke slušnému chování, jako je v tanečních zvykem. 

Je pro nás nejdůležitější, aby jste si užili kurz se svým partnerem a tak se trochu rozptýlili od denní rutiny pracovního dne.  

Co tedy na sebe?
Pánové pohodlné kalhoty nebo džíny. Triko, triko s límečkem nebo košile. Záleží na Vás, v čem se cítíte dobře a uvolněně. Pohodlná obuv.
Dámy sukně, šaty či leginy. Triko nebo halenka. Baleríny nebo boty na podpatku. Abyste se cítily také uvolněné a přitom sexy :-)

Na závěrečnou prodlouženou si již vezměte lehce společenský oděv, ať kurz slavnostně zakončíme.